Pražská ZOO

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                     

TROJA – ZOOLOGICKÁ ZAHRADA

   

Pražská zoologická zahrada se v posledních letech, zejména po katastrofální povodni v srpnu 2002, zcela změnila. Vyrostla celá řada nových pavilonů, další byly zrekonstrovány. Člověk již není oddělen od zvířat mřížemi, zvířata jsou mnohdy v prostředí podobném jejich domovině. To platí především o mimořádném pavilonu Indonéská džungle. Spousta diváků strávila v minulosti řadu chvil u počítače či televizní obrazovky sledováním přímých přenosů ze života v pavilonu goril. Zajímavé jsou pavilony velkých savců či kočkovitých šelem, průchozí voliéry, pavilony lachtanů a tučňáků. Děti mohou navštívit dětskou ZOO v dolní části zahrady. Použít můžete vláček či lanovku.

Termíny: dle dohody
Cena: dle dohody

Cena zahrnuje: vstupenku , dopravu včetně parkovacích poplatků a čekání, delegáta a dárek M+D. Pro zájemce vždy nějakou procházku částí Prahy. Při opakovaném zájezdu stejným objednavatelem trasy nebudeme opakovat.

Podívejte na fotogalerii ze školního výletu 07.10.2010.

 

Za případné chyby či omyly vzniklé při přepisu údajů na těchto stránkách neodpovídáme. Rozhodující jsou údaje v katalozích či nabídkových letácích.

© Hynek Hladík 2007 - 2016

TOPlist
aktualizováno: 07.12.2018 15:14:39