TICKET ART

TICKET ART v cestovní M+D agentuře

Cestovní M+D agentura je od října 2014 autorizovaným prodejcem vstupenek TICKET ART.

Můžete si vybrat na internetu na www.ticket-art.cz, rezervovat si vstupenky a koupit je potom v cestovní M+D agentuře, kde Vám vytiskneme Vaše vstupenky se všemi ochrannými prvky TICKET ART.   

Je však možné, že rezervaci provedeme za Vás v cestovní M+D agentuře a během několika minut si budete moci odnést Vámi vybrané vstupenky TICKET ART.

Vstupenky TICKET ART koupíte v Prachaticích pouze u cestovní M+D agentury.

Zde je několik příkladů z nabídky TICKET ART:

Americký muzikál THE ADDAMS FAMILY v Hudebním divadle Karlín

Vstupenky koupíte v cestovní M+D agentuře v Prachaticích.

Nádherně hrůzostrašná muzikálová komedie míří do Prahy!

Postavy rodiny Addamsovy se zrodily v hlavě Charlese Addamse již v roce 1938. Následujících padesát let, až do své smrti, kreslil Charles Addams bizarní postavičky do komiksů pro časopis The New Yorker. Addamsova rodinka je satirickým protikladem typické americké rodiny, která si libuje v černém až strašidelném humoru, a nechápe, že jim zbytek světa nerozumí a dokonce je považuje za podivíny a často se jich i bojí.

Rostoucí popularita komiksu v The New Yorker inspirovala další umělce k využití těchto svérázných postaviček. V roce 1960 vzniká hraný televizní seriál, kde poprvé jednotliví členové rodiny dostávají svá jména, která si uchovávají až dodnes. Seriál o šedesáti čtyřech epizodách se vysílal v letech 1964 až 1966. O deset let později následuje kreslený seriál, vysílaný 1973 až 1975. V roce 1991 a 1993 jsou natočeny dva celovečerní filmy, "proložené" dalším kresleným seriálem v roce 1992.

Následovala celá řada dalších kreslených i hraných filmů, až producenti využili celosvětové obliby postaviček rodiny Addamsových a vytvořili divadelní muzikál. Libreto napsali Marshall Brickman a Rick Elice, hudbu složil a původní texty napsal Andrew Lippa. Muzikál měl, po prvotním uvedení v Chicagu, oficiální premiéru divadke Lunt-Fontanne na Broadwayi 8. dubna 2010, kde měl do 31. prosince 2011 celkem 35 previews a 722 repríz. Už v září toho roku se současně rozjelo prvním vystoupením v New Orleans turné po USA. To objíždí Ameriku dodnes! Z dalších uvedení jmenujme: Sao Paulo a Rio de Janeiro - Brazilie, Norrk?ping - Švédsko, Sydney - Austrálie, Buenos Aires - Argentina, Lima - Peru, Tampere - Finsko.

THE ADDAMS FAMILY je rodinný typ muzikálu, se skvělou hudbou a inteligentním humorem, plným satirické nadsázky.

Obsazení muzikálu
Gomez Addams: Jaromír Dulava, Jiří Korn
Morticia Addams: Lucie Bílá, Daniela Šinkorová
Strýček Fester: Martin Sobotka, Milan Šteindler
Babička Addams: Pavla Břínková, Hana Seidlová
Lurch: Václav Noid Bárta, Miroslav Urbánek
Wednesday Addams: Veronika Mertová
Pugsley Addams: Josef Fečo, Samuel Gertyák, Tomáš Ringel
Alice Beineke: Iva Pazderková
Lucas Beineke: Patrik Děrgel, Tomáš Löbl
Mal Beineke: Bronislav Kotiš, Martin Zahálka
a další.

Tvůrčí tým muzikálu

Původní obsazení na Broadwayi bylo skutečně hvězdné: Nathan Lane, známý především jako Max Bialystock z Producentů (tuto komedii jsme také uváděli) a Bebe Neuwirth, původní Velma Kelly z muzikálu Chicago (tento muzikál rovněž viděli diváci Hudebního divadla Karlín).

Hudba a texty: Andrew Lippa
Libreto: Marshall Brickman a Rick Elice
Překlad a české texty: Adam Novák

Režie: Antonín Procházka
Scéna: Daniel Dvořák
Kostýmy: Sylva Zimula Hanáková
Choreografie: Pavel Strouhal
Hudební nastudování: Jan Chalupecký

Vstupenky koupíte v cestovní M+D agentuře v Prachaticích.

HOKEJ

Za případné chyby či omyly vzniklé při přepisu údajů na těchto stránkách neodpovídáme. Rozhodující jsou údaje v katalozích či nabídkových letácích.

© Hynek Hladík 2007 - 2016

TOPlist
aktualizováno: 23.06.2018 19:48:35