TICKET ART

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                   

TICKET ART v cestovní M+D agentuře

Cestovní M+D agentura je od října 2014 autorizovaným prodejcem vstupenek TICKET ART.

Můžete si vybrat na internetu na www.ticket-art.cz, rezervovat si vstupenky a koupit je potom v cestovní M+D agentuře, kde Vám vytiskneme Vaše vstupenky se všemi ochrannými prvky TICKET ART.   

Je však možné, že rezervaci provedeme za Vás v cestovní M+D agentuře a během několika minut si budete moci odnést Vámi vybrané vstupenky TICKET ART.

Vstupenky TICKET ART koupíte v Prachaticích pouze u cestovní M+D agentury.

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                   

EXKLUZÍVNÍ NABÍDKA SLEV A VÝHOD TICKET ART - ČERVENEC 2018

DIVADLO PALACE

VÝSTAVA MUMIE SVĚTA

ALEXANDROVCI

CHESS KEY ROOM

KRÁLOVNA KAPESKA

ALENKA V KRAJI ZÁZRAKŮ

 

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                   

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                   

Mumie světa – evropská premiéra originální výstavy pouze v Praze

Rezervované či zaplacené vstupenky nelze vyzvednout v místě konání, ale jen na prodejních místech!

SLEVY:
pro studenty / pro seniory ve věku 65 let a více / pro děti ve věku 6-15 let včetně
Dítě, jež nedosáhlo 6 let věku, zdarma bez vstupenky v doprovodu dospělé osoby s platnou vstupenkou.

• Dítě se samými jedničkami v doprovodu dospělého – vstup zdarma
• Dítě v doprovodu platícího seniora ve všední den od 9 do 15 hod - vstup zdarma
• Dítě v doprovodu dospělého, které přinese hezké vysvědčení (rozhodne to rodič) dostane dárek
• Pro všechny děti v doprovodu dospělého – dětská stezka, hrací karta, razítka, poklad – zdarma v rámci platné vstupenky
• Pro všechny návštěvníky 3D realita – 7 divů světa, průjezd pyramidou, honička s mumií – zdarma

Výstava přináší fascinující poselství o dávných kulturách a civilizacích. Originální mumie a další artefakty byly zapůjčeny ze světových muzeí, univerzit, vědeckých organizací a soukromých sbírek. Výstava svým rozsahem, historickou a vědeckou hodnotou nemá ve světě obdoby. Jedná se o největší a nejucelenější sbírku mumií na světě. 

Na výstavě Mumie světa návštěvníci nahlédnou do života lidí z různých dějinných epoch a oblastí světa včetně Evropy, Jižní Ameriky nebo starověkého Egypta. Odhalí nečekaná tajemství o kulturách a civilizacích dávno minulých. Více na mumisveta.cz.

Jsou zde kromě originálních mumií prezentovány také výsledky vědeckých výzkumů přinášející jedinečná svědectví nejen o příčinách smrti lidí, kteří byli následně mumifikováni, ale především o jejich životě. Návštěvníci se tak dozvědí o pohřebních rituálech jihoamerických indiánů, o zapomenuté kryptě v Německu, která uchovala těla celé šlechtické rodiny. Rentgen odhalil falešné mumie v Egyptě i nepravé trofeje lovců lebek v Jižní Americe. Chemické rozbory obsahu žaludku určily, co jedli lidé žijící kolem roku 100 na území dnešního Nizozemska i jak se šířila tuberkulóza napříč Evropou.

Výstava nadchne nejen milovníky historie, ale především rodiny s dětmi, které díky ní nahlédnou originálním způsobem do vzdálené i bližší minulosti.​

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                   

ALEXANDROVCI

Největší turné ALEXANDROVCŮ k 90. výročí souboru

130 účinkujících na jednom jevišti

Nová výroční show, kterou si nesmíte nechat ujít

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                   

CHESS KEY ROOM

UPÍŘÍ ÚNIKOVÁ HRA PRAHA

Po povodních v roce 2002 byla odhalena hrobka v podzemí Prahy, kde odpočívá ten, jehož jméno se nevyslovuje nahlas. Mezi jeho největší prohřešky patří vraždy mladých dívek. Zjistíte totožnost všech obětí lačné bestie a uniknete než odbije půlnoc?

Málokterá skupinka unikne upírovi, který vstává z hrobky vždy po 60ti minutách. A proto je hra Chess KEY Room pořádná výzva! 

Již samotný úvod této hry vrhá na hráče trochu jiný dojem než u ostatních her.

Čeká vás autentická hrobka plná rébusů, šifer, ale i hledání. Prostor působí opravdu reálným dojmem a rekvizity skvěle zapadají do prostředí. 

Hra je koncipovaná spíše pro více hráčů a to především proto, že sled není lineární a hádanek je tam opravdu nadprůměrné množství.

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                   

KRÁLOVNA KAPESKA

KRÁLOVNA KAPESKA je druhým dílem veleúspěšné KAPKY MEDU PRO VERUNKU, NA KTEROU VOLNĚ NAVAZUJE

Zbrusu nový muzikál, Královna Kapeska, je opět založen na krásném pohádkovém příběhu, jak už je u producentské společnosti PIXA PRO dobrým zvykem. Královna Kapeska bude poprvé v českých zemích uváděna jako 2. díl k původnímu muzikálu, je totiž volným pokračováním divácky velmi úspěšného muzikálu KAPKA MEDU PRO VERUNKU. 

Nový příběh přináší pokračování životních osudů královských rodů Popelky, Zlatovlásky, Honzy a Královny přírodních sil – KAPESKY. Těšit se můžeme na skvělé interprety, úžasnou hudbu, výpravné dekorace a jedinečné kostýmy, jak už je u společnosti PIXA PRO dobrým zvykem. Potvrzení herci a zpěváci jsou Anna Julie Slováčková, David Gránský, Martina Pártlová, Míša Nosková, Felix Slováček jr., Peter Strenáčik, ale čeká nás i celá řada překvapení i dalších hvězdných osobností.

Scénář opět napsali Jan a Alena Pixovi, texty písní Kristýna Pixová, hudba Tomáš Beran. Scéna: Martin Černý, Kostýmní výtvarnice: Evženie Rážová. Režie se ujme Juraj Čiernik a choreografie bude opět připravovat Petra Parvoničová.

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                   

ALENKA V ŘÍŠI ZÁZRAKŮ

Výpravný pohádkový muzikál plný hvězd s úchvatnými kostýmy Martina Černého a hudbou Vašo Patejdla. Na jevišti kromě dospělých uvidíte i rekordní počet dětí. Všichni tančí, zpívají a hrají jako o život. Přijďte se svými dětmi do říše snů a fantazie.

Kdo by neznal Alenku a její fantastická dobrodružství a podivná setkání v říši divů, či v říši za zrcadlem, jak jsou zachyceny v příbězích Lewise Carrolla. Alenčin svět snů, zázraků, dobrodružství, ale i svět životní moudrosti a pochopení, ožívají ve zcela nové podobě v původním českém rodinném muzikálu Alenka v kraji zázraků. Alenka se tu opět setká s Kloboučníkem, Zajícem Březňákem, Houseňákem, komickými dvojčaty, přemoudřelým Valibukem, potrhlým rytířem a především s vypočítavou, zlou, svůdnou Srdcovou královnou, i s laskavou Bílou královnou a uspěchaným Bílým králíkem. Všechny ty postavy Alence něco připomenou, něco vysvětlí a dost možná leccos řeknou také dnešním dětem. A dost možná i dnešním dospělým.

Délka představení: 2 hodiny a 30 minut i s přestávkou

Za případné chyby či omyly vzniklé při přepisu údajů na těchto stránkách neodpovídáme. Rozhodující jsou údaje v katalozích či nabídkových letácích.

© Hynek Hladík 2007 - 2018

TOPlist
aktualizováno: 07.12.2018 15:14:39