Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Severní Kypr

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                    

SEVERNÍ  KYPR pro 55+                                                                                      CK KOVOTOUR PLUS                                                                                               Hotel & Resort  LA****

        

Všude dobře…. tak proč sedět doma

Legenda vypráví, že břehy Severního Kypru jsou rodištěm bohyně krásy a lásky Afrodity.

Vydejte se i Vy s námi užít dovolenou na ostrově opředeném mýty a pověstmi.

Hotel & Resort LA**** je v oblasti Lapta na severu ostrova. Má 3 bazény (vnitřní vyhřívaný), směnárnu, wifi v lobby zdarma, PC koutek, prádelnu, trezor na recepci zdarma, restauraci, bar v lobby i u bazénu i na pláži, malou posilovnu, stolní tenis, stolní fotbálek, billiárd, slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži zdarma, plážové osušky, saunu (za poplatek), vířivku, tenis, dětské hřiště. Oceníte jistě vlastní soukromou pláž. Hotel je obklopen krásnými subtropickými zahradami. Hostům se naskýtá jak překrásný výhled na moře a pobřeží, tak i dechberoucí panorama horského masivu. Město Kyrenia je vzdáleno cca 15 km a letiště Ercan 45 km. Ubytování je v klimatizovaných dvoulůžkový pokojích s možností až dvou přistýlek, TV, telefon,  vlastní soc. zařízení, fén, rychlovarná konvice, minibar (obsah za příplatek). Soukromá písečná pláž před hotelem je s pozvolným vstupem do moře. Vlastní plážový bazén a bar. Plážový servis je zdarma.

Termín: 15.09.-22.09.2018    

Cena: 15.490,-  Kč

Cena zahrnuje: leteckou dopravu z Prahy na letiště Ercan a zpět včetně všech poplatků, 8 dní – 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji v  Hotel & Resort LA****, polopenzi - formou švédských stolů, transfer v místě pobytu letiště – hotel – letiště, transfer z Prachatic na Letiště Václava Havla  a zpět. Pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Cena pro osobu 55+ a jeden doprovod  bez omezení věku. Navíc:  výlet v destinaci zdarma

Cena nezahrnuje:  cestovní pojištění, možnost nákupu v kanceláři M+D, příplatek za neobsazené lůžko / pokoj 1/1 +5.990 Kč/týden. Ceny jsou konečné - již nelze uplatnit žádné slevy.

POZOR! Na Severní Kypr (Kyperská turecká republika) je možno vycestovat výhradně na platný cestovní pas (cestovní pas musí být v den příletu do Severního Kypru platný minimálně následujících 150 dní. Cestování na občanský průkaz není možné.

Kypr patří mezi tradiční oblíbené dovolenkové cíle. Severní část si získává stále větší oblibu turistů. Vzhledem ke své geologické poloze ve východní části Středozemního moře nabízí Kypr od jara do pozdního podzimu ideální podmínky pro strávení příjemné dovolené u moře, jelikož nabízí letní sezonu delší než v jižních částech pevninské Evropy. Od května do října teplota vzduchu na ostrově neklesne pod 25°C, v létě často překračuje tropickou třicítku.

Pro turisty, ať už páry či přátele, kteří hledají nedotčenou přírodu, průzračné moře, dlouhé písečné pláže, panenské zátoky a malebná zákoutí, ale také kvalitní hotely s dobrou úrovní služeb za velmi příznivé ceny, s tím vším je Severní Kypr tou pravou volbou. Okouzleni budete nejen přírodními krásami, kdy kontrast ke kilometrům písčitých pláží vyvolávají nejen majestátní hory, ale také nádech bujné přírody.

Překvapeni budete rovněž pohnutou mýtickou historií ostrova, kdy se již ve starověku stal Kypr díky své strategické poloze centrem zájmu a v průběhu staletí se na ostrově vystřídali Řekové, Římané, Byzantinci, Lusignané, Janované, Benátčané, Osmané, a řada dalších národů. Dodnes jsou na ostrově zachovány pozůstatky antických staveb, byzantských kostelů a křižáckých pevností.

Těšíme se na setkání  s vámi!

 

TOPlist
aktualizováno: 14.09.2018 16:22:37