S M+D za divadlem do Prahy

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                     

Za divadlem do Prahy

Pojeďte s námi za divadlem do Prahy!

M +D Vás zve do Hudebního divadla Karlín na muzikál

LEGENDA JMÉNEM HOLMES

   

Hudba, texty, libreto  -  Ondřej G. Brzobohatý

V hlavní roli  -  Vojtěch Dyk

Dále hrají:  K. Daňhelová, A. Fialová, I. Chýlková, J. Kretschmerová, J. Dulava, A. Háma, M. Holý, L. Janota, F. Rajmont, D. Ratajský, J. Sklenář, P. Vaněk ….

Muzikál, jehož děj je víceméně smyšlený, se humornou formou opírá o slávu legendárního detektiva Sherlocka Holmese a peripetie jeho autora, spisovatele Sira Arthura Conana Doyla. Ten pod nátlakem médií, společnosti a především jeho vydavatele Virgila Cromwella, začíná  podléhat žárlivosti, která ho přivádí na jedinou možnost vysvobození ze zajetí stínu slavného detektiva. Vysvobození vidí ve smrti jeho nejslavnější literární postavy. Jak tento humorný příběh, plný nadsázky a skvělé hudby dopadne? To zatím neví ani náš Sir Arthur Doyle.

M+D navíc nabízí jarní procházku na Staroměstské náměstí, uvidíme nejen orloj, který obdivují turisté z celého světa a povíme si příběhy vztahující se k památkám tohoto náměstí  –  vždyť všichni víme, že „Poznané je víc než naučené“.

Zájezd vhodný pro všechny věkové kategorie od 5ti do 95ti let, začátek představení je v 19 hodin, i s přestávkami trvá 2,40 hod.

Termín: 08.05.2019  středa, představení od 19ti hod.

Cena:  1.390,- Kč / 1.250,- Kč / 1.090,-Kč  / podle vašeho výběru místa v divadle. Možnost dárkového balení.

!!Rezervace nutná do 05.01.2019 nebo do vyprodání vstupenek !! .

Pozdní objednávky na vyžádání a za příplatek 50,-Kč/os.

Cena zahrnuje: dopravu včetně parkovacích poplatků, vstupenky do Hudebního divadla Karlín - nejlepší místa v 1. – 3. pořadí , průvodce, a vždy něco navíc.

Cena nezahrnuje: stravu.

Vlastní doprava – sleva 300,- Kč. Těšíme se na setkání s vámi a společné  vnímání  našich nejkrásnějších kulturních počinů. Proto neváhejte a využijte příležitosti. 

© Hynek Hladík 2007 - 2018

 

TOPlist
aktualizováno: 10.01.2019 07:55:26