Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

.S M+D po krásném modrém Dunaji 25.08.18

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                     

Po krásném modrém Dunaji - ukončíme prázdniny

Vhodné pro každý věk i pro sníženou pohyblivost

    

Pohodu dne na příjemné a pohodlné lodi plující krásným dunajským údolím s řadou zajímavých hradů a zámků v okolí řeky Dunaje, přes zdymadla, doplní procházka historickým i překvapivě moderním městem Linec, jízda historickou tramvají i rozhled na město z vyhlídky Pöstlingberg. Určitě vás nadchne procházka po střechách a půdách v blízkosti náměstí, nebo kontrastem návštěva ARS ELECTRONICA CENTER v expozici. Pro dobrou pohodu se může zasloužit i lodní oběd z chutné nabídky společnosti W & K. Není to jenom plavba z Pasova do Lince, ale bude to den pohody, zábavy a poznání.

A samozřejmě, jako vždy u M+D, překvapení navíc.

Termín: 25.08.2018, sobota

Cena: 1.860,- Kč / 1.360,- děti do 13ti let

Cena zahrnuje: dopravu k lodi a zpět včetně parkovacích poplatků, čekání a přejezdů, vstupenku pro plavbu, jízdenku historickou tramvají na Pöstlinberg, průvodce, dárek M+D, pojištění a vždy něco navíc.

Fakultativně: vstupenku do expozic ARS ELECTRONICA CENTER, oběd na lodi (10 – 15 €), pohádkovou jeskyni (6,-€ / 3,-€ děti), vstupenku na stezku po střechách nebo okruh vláčkem kolem historických budov (10,-€ / 5,-€ děti)

Na další cesty se informujte v M+D.

Za případné chyby či omyly vzniklé při přepisu údajů na těchto stránkách neodpovídáme. Rozhodující jsou údaje v katalozích či nabídkových letácích.

© Hynek Hladík 2007 - 2017

TOPlist
aktualizováno: 14.09.2018 16:22:37