S M+D Českou Kanadou

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                     

Českou Kanadou

     

Slavonice, Landštejn, Klášter - to může vidět každý sám, ale pěší výlet zapomenutým krajem nazývaným pro své přírodní krásy Česká Kanada, zaniklé obce Romava a Rajchéřov, rybník Stříbrný a Kačer a možná i divoce rostoucí rostliny, které znáte jen ze svých zahrádek – to můžete vidět a zažít jen s námi. A ještě víc - budete mít možnost poznat dílnu originální keramiky Maříž a namalovat si zde svůj "originální mařížský hrnek", ze kterého vaše oblíbená káva nebo čaj chutná nejlépe. Domů se vrátíte plni zážitků a budete nás nutit k dalšímu nezapomenutelnému zájezdu. To není všechno, jako bonus navštívíme ekologického zemědělce a ochutnáme mléko a brambory s opravdovou chutí z dob našich babiček – ňam. Vracet se budeme přes Rakousko. Znáte snad výlet, který dává víc překvapivých zážitků než my? Neznáte? Tak neváhejte a přihlaste se včas.

Trasa cesty může být z důvodu špatné sjízdnosti cest či nepříznivého počasí mírně změněna.

Termín: termíny dle dohody
Cena:     698 Kč

Cena zahrnuje: dopravu včetně parkovacích poplatků, průvodce, dárek M+D

Fakultativní příplatky: keramický hrnek, oběd

Upozornění: Nutná včasná rezervace, neboť zájezd je organizován jen pro malou skupinu účastníků

Českou Kanadou - to je krásný výlet mikrobusem do míst, kam byste se běžně jen těžko dostali.

Výlet Českou Kanadou lze zorganizovat, vzhledem k tomu, že značná část cesty se jede po úzkých lesních silničkách, pouze pro skupinu do 7 osob, doprava je zajištěna mikrobusem případně osobním autem s povolením vjezdu na lesní cesty.

 

Za případné chyby či omyly vzniklé při přepisu údajů na těchto stránkách neodpovídáme. Rozhodující jsou údaje v katalozích či nabídkových letácích.

© Hynek Hladík 2007 - 2016

TOPlist
aktualizováno: 10.01.2019 07:55:26