Maďarsko

 Helena Svobodová, cestovní M+D agentura                                                       

M+D Vám radí investujte do svého zdraví!

Ideální je starat se o své zdraví celý rok, ale dá se pro něj něco dělat, o když ho potřebujete rychle povzbudit, a můžete na to věnovat jen pár dnů. Doporučujeme alespoň 2x ročně s M+D vyjet na prodloužený víkend. Začnete ve středu a v neděli se ve zdraví, s dobrou náladou a úsměvem na tváři vrátíte domů.

BÜKFÜRDÖ - MAĎARSKO

DANUBIUS HEALTH SPA RESORT BÜK**** all inclusive

    

Hotel, který má vlastní termální lázní (vnitřní termální bazén 370C, vnitřní i venkovní plavecký bazén 25 - 280C, vniřní i venkovní zážitkový bazén s masážními tryskami 32 - 360C, římské parní lázně, finská sauna jacuzzi), nabízí wellness a sportovní programy, ubytování (1 a 2 lůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky) pokoje vybavené koupelnou, WC, fénem, županem, TV, telefonem, minibarem a balkonem, stravování all inclusive, neomezené využívání lázní hotelu, "sport all inclusive" - tenis (kurty v hale za poplatek), squash, bowling, minigolf, fittness, župan, osušky, připojení na internet, parkování. V ceně je zahrnuta doprava. 

Více v M+D, například: že můžete den začínat "šampaňským", že můžete vybírat z maďarské i mezinárodní kuchyně, že máte po celý den k dispozici dostatek čerstvého ovoce... atd. 

S vlastní dopravou sleva 1.000 Kč.  Na místě doplatek za pobytovou taxu.

Termín: 24.-28.04.2019

Cena: 8.430 Kč

Cena zahrnuje: 4x pobyt se stravou all inclusive (od check-in do check-out), neomezené využívání lázní hotelu, zapůjčení županu a osušky, připojení na internet, dopravu, parkování, infomateriály a něco navíc od M+D.

Cena nezahrnuje: pojištění na cesty - doplatek v M+D (125 Kč do 70ti let, 200 Kč 70 - 80 let, 270 Kč nad 80 let) pobytovou taxu asi 1,7 EUR/noc/osoba nad 18 let - platba na místě.

 Helena Svobodová, cestovní M+D agentura                                                       

POBYTY V MAĎARSKÝCH TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH

„Jeden týden v termálu, tělo opět v normálu!“

Nakoupit můžete i po kliknutí na níže uvedený banner:

 

Termály dovolená

     

Dovolená v termálech a lázeňských střediscích dopřeje Vám i tělu uvolnění a odpočinek. Termální prameny vynikají svými léčebnými účinky a minerály, které Vašemu tělu doplní novou energii. Rekreace v termálech je vhodná pro všechny věkové kategorie.

WELLNESS, TERMÁLY, LÁZNĚ

Wellness Maďarsko

• Z naší nabídky dovolených Vám nabízíme celoroční rekreační pobyty v Maďarsku ve všech významných termálních areálech, kde můžete nejen kvalitně relaxovat, ale především si vyléčit své neduhy. Na své si v termálech rovněž přijdou Vaše děti a vnoučata, které nebudou chtít opustit kouzelné vodní atrakce v teplé vodě.

Termální lázně
• Termální lázně, koupele, bazény, koupaliště a prameny s minerální vodou, to je něco, co najdete při dovolené v Maďarsku takřka na každém kroku. O všech těchto termálních pramenech se tvrdí, že jsou léčivé, vyzkoušejte s námi i Vy.

Za případné chyby či omyly vzniklé při přepisu údajů na těchto stránkách neodpovídáme. Rozhodující jsou údaje v katalozích či nabídkových letácích.

© Hynek Hladík 2007 - 2018

 

TOPlist
aktualizováno: 10.01.2019 07:55:26