MSC Yacht Club

 INVIA                                                                                                                    

MSC Yacht Club

Dovolená s na lodích MSC Cruises Vás zavede nejen na ta nejkrásnější místa planety, ale uvede Vás také do velice zvláštního světa, který vytvořila plavební společnost MSC Cruises na jejich lodích. MSC Cruises získala řadu ocenění za design svých lodí, který je na světové úrovni a je tvořen unikátní kombinací inovace a elegance. Interiér De Jorio Desing International pomohl uskutečnit průkopnickou vizi nové generace pro poznávací a zábavnou plavbu, kde se vysoce kvalitní design interiéru stal podnětným pro zábavu a život na palubě.

Italský styl,vybraná kuchyně a elegantní design by neznamenali nic bez prvotřídních služeb. Proto také MSC Cruises věnuje zvláštní pozornost tomu, aby uspokojili přání všech našich hostů. Každá loď má k těmto účelům určený palubní personál, jejímž posláním je zajistit, že budete vřele uvítáni a že se Vám po dobu vaší plavby dostane nejvyšší možné úrovně pohostinnosti. Zdvořilí a zdatní členové posádky udělají vše, co je v jejich silách, aby čas, který s nimi na lodi strávíte, od začátku až do konce byl naplněn jen samou radostí.

Rozsah a kvalita pravých italských specialit servírovaných na lodích MSC Cruises nemá obdoby od skvělých krajových jídel připravovaných s pomocí nejvybranějších naprosto čerstvých ingrediencí až po lahodnou ručně vyrobenou zmrzlinu a pravou kávu espresso. Restaurace na lodích MSC v mezinárodním stylu Vám navíc nabídnou svět na talíři, kde Vás budou lákat na kulinářskou rozmanitost Středomoří a na říz a příchutě texasko-mexické kuchyně, na aroma orientu a na rafinovanost francouzské haute cousine.

Volba exkluzivity MSC Yacht Club

Volba exkluzivity MSC Yacht Club poskytne řadu zvláštních výsad, které oceníte od okamžiku naloděni.
* Vyzvednuti hosta řidičem a uvítací služba (včetně bezplatných osobních transferů)
* Přednostní přihlášení a speciální uvítání, přednostní odhlášení
* Osobni komorník a palubní personál jsou Vám k dispozici 24 hodin denně
* Luxusní apartmány a vyhrazené prostory vybavené ve velkém stylu a komfortu
* Vybraná vína, exkluzivní delikatesy a možnost stravovaní v soukromí
* Přednostní rezervace jídel v restauracích a la carte, výletů, sedadel na představeních, možnost nakupovaní v soukromí
* Vaše oblíbené mezinárodní noviny v jejich originálním provedení, dodávané do vašeho apartmánu každý den, dokonce i na moři.
* Škála dalších osobních služeb a zařízení, které najdete na palubě.

Na MSC Cruises jsou hrdí na italské dědictví a jsou odhodláni nabídnout hostům „la dolce vita“ (sladkého života). Prostory, které jsou určeny pro členy MSC YACHT CLUBu jsou odděleny od ostatních klientů lodi a přístup do prostor MSC YACHT CLUBu je umožněn pouze členům MSC YACHT CLUBu. Tyto prostory jsou situovány v přední části lodi, mají samostatnou recepci, bary, restauraci, své vlastní bazény, relaxační paluby a pod. Kajuty jsou velmi prostorné a luxusní a uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka .

© Hynek Hladík, 2016

TOPlist
aktualizováno: 07.12.2018 15:14:39