MSC Splendida*****

Splendida*****

    

Plavební společnost: MSC CRUISES ITALY
Počet hostů: 3959
Posádka: 1325
Počet kajut: 1637
Délka lodi: 333m
Šířka lodi: 38m
Počet palub: 18
Rychlost v uzlech: 23
Ponor: 8m
Registrace lodi: Bahamy
Rok výroby: 2009

Opravdu luxusní plavební společnosti MSC CRUISES. Skvěle sladěný decentní interiér lodi na velmi vysoké úrovni. Samotná loď se snad už nedá nazvat lodí, ale plovoucím městem na hladině oceánu. Pokud se budete věnovat všem nabízeným aktivitám na lodi, nemáte téměř šanci loď za týden plavby projít úplně celou.

© Hynek Hladík, 2016

Splendida*****

Vybavení lodi:
Opravdu luxusní vlajková loď plavební společnosti MSC CRUISES. Skvěle sladěný decentní interiér lodi na velmi vysoké úrovni.Samotná loď se snad už nedá nazvat lodí,ale plovoucím městem na hladině oceánu. Pokud se budete věnovat všem nabízeným aktivitám na lodi,nemáte téměř šanci lod za týden plavby projít úplně celou.

Výhody:
* Opravdu velmi vysoký standart a luxus lodi, doporučujeme zejména pro cestovatele, kteří si chtějí užít pohostinnosti a služeb lodi než poznání přístavních destinací. Nabídka je opravdu velmi velká.
* Zastřešená bazénová část lodi  – vhodné ke koupání i ve špatném počasí
* Spousta bazénů, lehátek a aktivit na lodi.

© Hynek Hladík, 2016

MSC YACHT CLUB

Dovolená na lodích MSC Cruises Vás zavede nejen na ta nejkrásnější místa planety, ale uvede Vás také do velice zvláštního světa, který vytvořila plavební společnost MSC Cruises na svých lodích. MSC Cruises získala řadu ocenění za design svých lodí, který je na světové úrovni. Je tvořen unikátní kombinací inovace a elegance. Interiér De Jorio Desing International pomohl uskutečnit průkopnickou vizi nové generace pro poznávací a zábavnou plavbu, kde se vysoce
kvalitní design interiéru stal podnětným pro zábavu a život na palubě.

Italský styl, vybraná kuchyně a elegantní design by neznamenaly nic bez prvotřídních služeb. Proto také MSC Cruises věnuje zvláštní pozornost tomu, aby uspokojili přání všech našich hostů. Každá loď má k těmto účelům určený palubní personál, jejímž posláním je zajistit, že budete vřele uvítáni a že se Vám po dobu vaší plavby dostane nejvyšší možné úrovně pohostinnosti. Naši zdvořilí a zdatní členové posádky udělají vše, co je v jejich silách, aby čas, který s nimi na lodi strávíte, byl od začátku až do konce naplněn jen samou radostí.

Rozsah a kvalita pravých italských specialit servírovaných na lodích MSC Cruises nemá obdoby od skvělých krajových jídel připravovaných s pomocí nejvybranějších naprosto čerstvých ingrediencí až po lahodnou ručně vyrobenou zmrzlinu a pravou kávu espresso. Restaurace na lodích MSC v mezinárodním stylu Vám navíc nabídnou svět na talíři, kde Vás budou lákat na kulinářskou rozmanitost Středomoří a na říz a příchutě texasko-mexické kuchyně, na aroma orientu a na rafinovanost francouzské haute coisine.

Volba exkluzivity MSC Yacht Club poskytne řadu zvláštních výsad, které oceníte od okamžiku naloděni:
* Vyzvednuti hosta řidičem a uvítací služba (včetně bezplatných osobních transferů)
* Přednostní přihlášení a speciální uvítání, přednostní odhlášení
* Osobni komorník a palubní personál jsou Vám k dispozici 24 hodin denně
* Luxusní apartmány a vyhrazené prostory vybavené ve velkém stylu a komfortu
* Vybraná vína, exkluzivní delikatesy a možnost stravování v soukromí
* Přednostní rezervace jídel v restauracích à la carte, výletů, sedadel na představeních, možnost nakupovaní v soukromí
* Vaše oblíbené mezinárodní noviny v jejich originálním provedení, dodávané do vašeho apartmánu každý den, dokonce i na moři.
* Škála dalších osobních služeb a zařízení, které najdete na palubě.

Na MSC Cruises jsou hrdí na italské dědictví a jsou odhodláni nabídnout hostům „la dolce vita“ (sladkého života). Prostory, které jsou určeny pro MSC YACHT CLUB jsou odděleny od ostatních klientů lodi a přístup do prostor MSC YACHT CLUBU je umožněn pouze členům MSC YACHT CLUBU. Tyto prostory jsou situovány v přední části lodi, mají samostatnou recepci, bary, restauraci, své vlastní bazény, relaxační paluby a pod. Kajuty jsou velmi prostorné a luxusní a uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

MSC YACHT CLUB je určen pro opravdu náročné zákazníky,kteří vyžadují soukromí, luxus a perfektní služby. Pro Tyto klienty zpracováváme každou zakázku individuálně na základě konkrétního přání klienta. Pro klienty je připravena několik možností cestování do přístavu, VIP transfery z letiště apod. Cena za osobu začínají od částky 80.000,-Kč/osobu.

© Hynek Hladík, 2016

MSC SPLENDIDA*****

STANDARTNÍ KAJUTY

VNITŘNÍ KAJUTA
Vhodná pro začínající a nenáročné cestovatele. Kajuta je umístěna uvnitř lodi a okno je nahrazeno velkým zrcadlem. Cenově velmi výhodné. Kajuty o velikosti 15m2 jsou vybaveny 2 lůžky nebo 2 lůžky a 2 sklopnými přistýlkami. Lze měnit na požádání na lůžko pro 2 osoby. Vybavení: Koupelna s fénem a sprchovým koutem, osušky a ručníky, šampony, TV, trezor, šatník, lednice s minibarem (nápoje za poplatek), telefon, možnost připojení k internetu za poplatek (cca 4 EUR/10 min).

VENKOVNÍ KAJUTA S OKNEM
Vhodná pro začínající a nenáročné cestovatele. Kajuta je umístěna vně lodi a okno je situováno z boku lodi. Cenově velmi výhodné. Kajuty o velikosti 15m2 jsou vybaveny 2 lůžky nebo 2 lůžky a 2 sklopnými přistýlkami. Lze měnit na požádání na lůžko pro 2 osoby. Vybavení: Koupelna s fénem a sprchovým koutem, osušky a ručníky, šampony, TV, trezor, šatník, lednice s minibarem (nápoje za poplatek), telefon, možnost připojení k internetu za poplatek (cca 4 EUR/10 min).

VENKOVNÍ KAJUTA S BALKÓNEM
Vhodná pro náročnější cestovatele. Kajuta je umístěna vně lodi a je opatřena balkonem. Cenové kalkulace se pohybují na střední úrovni. Kajuty o velikosti 18m2 jsou vybaveny 2 lůžky, sedačkou nebo 2 lůžky a 2-sedačkou s přistýlkou. Lze měnit na požádání na lůžko pro 2 osoby. Vybavení: Koupelna s fénem a sprchovým koutem, osušky, ručníky a šampony, TV, trezor, šatník, lednice s minibarem (nápoje za poplatek), telefon, možnost připojení k internetu za poplatek (cca 4 EUR/10 min). 

VENKOVNÍ APARTNÁN S BALKÓNEM
 Vhodná pro náročné cestovatele. Kajuta je umístěna vně lodi a je opatřena balkonem. Cenové kalkulace se pohybují na vysoké úrovni. Kajuty o velikosti 27m2 jsou vybaveny 2 lůžky, sedačkou nebo 2 lůžky a 2-sedačkou s přistýlkou. Lze měnit na požádání na lůžko pro 2 osoby. Vybavení: Koupelna  s  fénem  a  sprchovým  koutem,  osušky,  ručníky  a  šampony,  TV,  trezor, šatník, lednice s minibarem  (nápoje za poplatek),  telefon,  možnost  připojení k internetu za poplatek (cca 4 EUR/10 min).

KOUPELNY  - WC
Každá kajuta je vybavena samostatnou koupelnou s umyvadlem, zrcadlem, sprchovým koutem nebo vanou a WC. Každá kajuta má i svůj fén na sušení vlasů. Vaše kajuty Vám budou uklizeny 2x denně a to i s výměnou ručníků a osušek, které jsou nedílnou součástí koupelny. Koupelny taktéž mají zásobníky na mýdlo s sprchový šampon.

ŠATNÍKY - ZÁCHRANNÉ VESTY - TREZORY
Každá kajuta je vybavena trezorem pro uložení cenin a hotovostí. Používání trezoru je zdarma. Šatník v každé kajutě dovoluje pohodlné vybalení vašich zavazadel. V šatníku se nachází záchranné vesty pro každou osobu v kajutě. Minibar je taktéž umístěn v každé kajutě. Konzumace z minibaru je za úplatu. Po konzumaci nápojů nebo pochutin Vám bude vystaven učet a po jeho potvrzení bude minibar opět doplněn.

© Hynek Hladík, 2016

MSC SPLENDIDA*****

GASTRONOMIE

Strava během plavby je formou plné penze, která se skládá ze snídaně, oběda, večeře, popřípadě občerstvení během dne a půlnočního bufetu. 

Voda a některé nealkoholické nápoje z automatů jsou během jídel k dispozici zdarma. Přes den stravování nepodléhá žádným společenským pravidlům.

Večeře v hlavní restauraci jsou společenskou událostí a dle plánovaného rozpisu vyžadují přiměřené společenské oblečení.

Hosté, kteří se formalit rádi vzdají, mohou využít služeb dalších restaurací (pokud jsou na lodi k dispozici). V některých specializovaných restauracích je vyžadována rezervace předem a platí se rezervační poplatek (cca 20 – 25 EUR). Restaurace na lodích nebo jejich části jsou tematicky zaměřeny, a proto Vám mohou nabídnout širokou škálu kuchyní: klasický bufet pro každého strávníka, lehkou italskou kuchyni, gurmánské požitky s rukopisem francouzských chef de cuisine, exotikou provoněné asijské speciality i šťavnaté steaky z amerických prérií.

Postaráno o Vás bude i tehdy, rozhodnete-li se strávit den či jeho část v soukromí Vaší kajuty. Pokojový servis (na některých lodích zdarma) je v provozu 24 hodin.

Lodní kuchaři nezapomínají ani na strávníky se speciálními požadavky. Na vyžádání lze zajistit například vegetariánskou stravu.

Mějte, prosím, na paměti, že do žádné restaurace není povoleno vstupovat bez obuvi a svrchní části oděvu, tj. vstup do restaurace např. v plavkách je nepřípustný.

Orientační doba podávání jídel: snídaně 7.00 – 10.00, oběd 12.00 – 14.30.

Podávání večeří je na většině lodí rozděleno do dvou sezení: 1. kolem 18.00 a 2. kolem 20.00.

© Hynek Hladík, 2015

MSC SPLENDIDA*****

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ A ZÁBAVA

Každý večer jsou na lodi pro Vás připraveny divadelní představení a estrádní programy. Z jazykové bariery obavy mít určitě nemusíte - programy jsou koncipovány pro všechny národnosti klientů trávící dovolenou na lodi. Vřele doporučujeme. Večerní zábavné programy na lodi jsou zdarma.

ZÁBAVA
Bary, kavárny, noční kluby.Na všech lodích najdete několik různě tematicky zaměřených barů a kaváren, které jsou otevřené do pozdních nočních hodin. V některých si můžete zazpívat s karaoke, naslouchat pianistovi, vychutnat vynikající vína a sekty nebo jen strávit příjemný večer v okruhu přátel. Vždy je otevřen noční klub s diskotékou. Vydáte-li při zábavě hodně energie, je při připraven půlnoční bufet nebo slavnostní raut.

KASINA A HRY
Cestovatelé, v nichž dřímá pokerový génius či vášeň pro ruletu, mohou zkusit štěstí v lodních kasinech. Pokud Vás atmosféra kasina neláká,můžete se s přáteli sejít na "partičku" v karetním salonu.

Prostory a zařízení, která jsou vyhrazena pro děti a mládež, najdeme na všech lodích. Děti od 2 do 12 let a mládež do 18 let jsou v péči profesionálních vedoucích a mohou se účastnit různých kurzů či zábavních aktivit - např. maškarní průvod, detektivní hra, apod. Pokud si rodiče chtějí udělat prostor pro sebe a nemít přitom starost o své ratolesti, jsou tyto služby a hlídání k dispozici prakticky po celý den. Lodě nabízejí malým námořníkům jim vyhrazené místnosti, kluby a prostory s bazény a jinými vodními radovánkami.

Pro celou rodinu je určena herna s videoautomaty s pestrou škálou akčních, motoristických a sportovních simulátorů a dalších her.

SPORT - HRY - ZÁBAVA
Každá lod má svůj animační team, který se stará o volný čas klientů. Na lodích jsou dále hřiště, trenažéry, fit centra a další sportovní aktivity. Všechny tyto aktivity jsou zdarma.

Nabídka her a sportovních aktivit během dní na moři je velmi široká. Najdete tu např. běžeckou trasu, multifunkční sportovní hřiště (basketbal, volejbal, malý fotbal), stolní tenis, boxerský ring, aerobik, aqua aerobik, cvičení jógy, kickbox, posilovna (možnost osobního trenéra), dále lezeckou stěnu pro různě pokročilé lezce (možnost lezeckého kurzu), surfařskou vlnu a ledovou plochu. Poklidnější chvíle Vám připraví minigolfové hřiště.

© Hynek Hladík, 2016

TOPlist
aktualizováno: 07.12.2018 15:14:39