MSC Musica ****+

MSC Musica ****+

   

29. června 2006 byla výletní loď MSC Musica hvězdou večera v Benátkách: Při své první veřejné prezentaci čekala loď velká slavnost plná světel a barev.

Na palubě výletní lodi MSC Musica se v dokonalé souhře doplňují klasika a moderna. Prožít lze vkusné zařízení, velkolepá zařízení fitnes a wellness centrabereich. Elegantní vinotéka a Sushi-Bar zaokrouhlují nabídku.

Loď je sama pro sebe třídou, která garantuje nezapomenutelnou dovolenou.

Technická data lodě

délka: 294 m, šířka: 32 m, palub: 13, posádka: 987, hosté: 2.550, rychlost:23 uzlů, výtlak: 89.600 t

Vybavení lodě

několik různě tematicky zaměřených barů, diskotéka, promenáda uvnitř lodi, casino, galerie umění, divadelní a koncertní sál, knihovna, internetová kavárna, videohry, zábavní program a prostory pro děti a mládež, mini-golf, kosmetický salon, solárium, lázně, sportovní hřiště, fitness centrum, bazény,vířivky

Vybavení kajut

WC/sprcha, šatník, TV/satelit a Pay-Per-View, telefon, zásuvky 110/220 V

Stravování

několik restaurací s různým kulinářským zaměřením

Největší zajímavosti

okruh na běhání, bar s ochutnávkou vín, galerie uměleckých předmětů

© Hynek Hladík, 2016

Virtuální prohlídku lodi MSC Musica naleznete ZDE

Vybavení lodi
Animační programy, bary, bazén, dětský klub, divadelní sál, internet, fitness, jogging pás kadeřnictví, kasíno, kino, knihovna, sauna, turecké lázně, tenis, vířivky, obchody, galerie, restaurace, zásuvky 110/220V

Služby v ceně
Celodenní stravování, úklid kajuty, koš s ovocem na kajutě, plavba dle vypsané trasy, přístavní taxy a poplatky, transport zavazadel při nalodění a vylodění, ubytovaní v objednaném typu kajuty, všechny zábavní programy a akce, užívání zařízení v zonách pro cestující

Služby za poplatek
Kosmetické a kadeřnické služby,lékařské služby,masáže,obsluha na kajutě, wellnes

Služby nezahrnuté v ceně
Cestovní pojištění, nápoje, spropitné, výlety na pevninu, parkové vašeho automobilu v přístavu

MSC Musica je novou vlajkovou lodí flotily MSC. Široké možnosti zábavy na palubě, útulné prostory, vkusný a elegantní nábytek, rozsáhlé prostory pro sportování a služby wellness, skvělá vinotéka a sushi-bar a v neposlední řadě komfortní kajuty s balkonem - to vše jsou ideální předpoklady pro vydařenou dovolenou. Zveme Vás na palubu! Plavba na vlajkové lodi rejdařství MSC je prostě skvělý zážitek

Kajuty
Všechny kajuty jsou klimatizovány a vybaveny sprchou, WC, fémem, telefonem, TV, minibarem a trezorem. Z 980 vnějších kajut jich je plných 800 vybaveno vlastním balkonem. Vzhled kajut nemusí být zcela totožný s fotografií, design kajuty se liší podle jednotlivých palub.

Paluby
Na palubách očekávejte to nelepší, co Vás může potkat na cruisrech světového formátu.

Apartmány s balkónem
Apartmány se soukromým balkónem (25 m2) - klimatizace (optimalizovaná kvalita vzduchu) - Manželská postel, kterou lze přeměnit na dvě jednolůžkové (na požádání)- Prostorný šatník - Koupelna se sprchou - TV, telefon - Internetové připojení pro váš notebook (nezahrnuto v ceně) - Minibar - Trezor.

Vnější kajuty s balkónem
Kajuty s balkónem (17,8 m2); 173 kajut bez balkónu - kajuty vyhrazené osobám s handicapem - Klimatizace (optimalizovaná kvalita vzduchu) -TV, telefon - Internetové připojení pro váš notebook (nezahrnuto v ceně) - Koupelna se sprchou - Minibar - Trezor - Jednolůžkové postele lze přeměnit na manželskou (kromě kajut vyhrazených osobám s handicapem)

Vnější kajuty
Kajuty (14 m2) - kajuty pro osoby s handicapem - Klimatizace (optimalizovaná kvalita vzduchu) -TV, telefon - Internetové připojení pro váš notebook (nezahrnuto v ceně) - Koupelna se sprchou - Minibar - Trezor - Jednolůžkové postele lze přeměnit na manželskou (kromě kajut vyhrazených osobám s handicapem).

© Hynek Hladík, 2016

TOPlist
aktualizováno: 10.01.2019 07:55:26