MSC Melody**

MSC Melody**

   

Plavební společnost: MSC CRUISES ITALY

Počet hostů: 1492
Posádka: 570
Počet kajut: 532
Délka / šířka / ponor: 161 / 19 / 5 metrů
Rychlost: 21 námořních uzlů
Vyrobeno: 2004 (Repas)

Nejmenší loď plavební společnosti MSC CRUISES, která Vás láká zajímavými plavebními okruhy. Vhodná pro nenáročné cestovatele, kteří se zajímají především o plavební okruh a občas rádi zažijí i nějaké dobrodružství na moři.

 

© Hynek Hladík, 2016

Vybavení lodi:
Nejmenší loď plavební společnosti MSC CRUISES, která Vás láká zajímavými plavebními okruhy.  Vhodná pro nenáročné cestovatele, kteří se zajímají především o plavební okruh a občas rádi zažijí i
nějaké dobrodružství na moři.

Výhody:
*standartní luxus lodi a velmi zajímavé plavební okruhy
*osobní přístup ke klientům velkou výhodou

STANDARTNÍ KAJUTY

VNITŘNÍ KAJUTA                                                                                                                                Vhodná pro začínající a nenáročné cestovatele. Kajuta je umístěna uvnitř lodi a okno je nahrazeno velkým zrcadlem. Cenově velmi výhodné. Kajuty o velikosti 15m2 jsou vybaveny 2 lůžky nebo 2 lůžky a 2 sklopnými přistýlkami. Lze měnit na požádání na lůžko pro 2 osoby.

Vybavení: Koupelna s fénem a sprchovým koutem, osušky a ručníky, šampony, TV, trezor, šatník, lednice s minibarem (nápoje za poplatek), telefon, možnost připojení k internetu za poplatek (cca 4 EUR/10 min).

VENKOVNÍ KAJUTA S OKNEM
Vhodná pro začínající a nenáročné cestovatele. Kajuta je umístěna vně lodi a okno je situováno z boku lodi. Cenově velmi výhodné. Kajuty o velikosti 15m2 jsou vybaveny 2 lůžky nebo 2 lůžky a 2 sklopnými přistýlkami. Lze měnit na požádání na lůžko pro 2 osoby.

Vybavení: Koupelna s fénem a sprchovým koutem, osušky a ručníky, šampony, TV, trezor, šatník, lednice s minibarem (nápoje za poplatek), telefon, možnost připojení k internetu za poplatek (cca 4 EUR/10 min).

VENKOVNÍ KAJUTA S BALKÓNEM
Vhodná pro náročnější cestovatele. Kajuta je umístěna vně lodi a je opatřena balkonem. Cenové kalkulace se pohybují na střední úrovni. Kajuty o velikosti 18m2 jsou vybaveny 2 lůžky, sedačkou nebo 2 lůžky a 2 sedačkou s přistýlkou. Lze měnit na požádání na lůžko pro 2 osoby.

Vybavení: Koupelna s fénem a sprchovým koutem, osušky, ručníky a šampony, TV, trezor, šatník, lednice s minibarem (nápoje za poplatek), telefon, možnost připojení k internetu za poplatek (cca 4 EUR/10 min).

KOUPELNY - WC
Každá kajuta je vybavena samostatnou koupelnou s umyvadlem, zrcadlem, sprchovým koutem nebo vanou a WC. Každá kajuta má i svůj fén na sušení vlasů. Vaše kajuty Vám budou uklizeny 2 denně a to i s výměnou ručníků a osušek, které jsou nedílnou součástí koupelny. Koupelny taktéž mají zásobníky na mýdlo a sprchový šampon.

ŠATNÍKY - ZÁCHRANNÉ VESTY - TREZORY
Každá kajuta je vybavena trezorem pro uložení cenin a hotovostí. Používání trezoru je zdarma. Šatník v každé kajutě dovoluje pohodlné vybalení vašich zavazadel. V šatníku se nachází záchranné vesty pro každou osobu v kajutě. 

Minibar je taktéž umístěn v každé kajutě. Konzumace z minibaru je za úplatu. Po konzumaci nápojů nebo pochutin Vám bude vystaven učet a po jeho potvrzení bude minibar opět doplněn.

© Hynek Hladík, 2016

GASTRONOMIE

Strava během plavby je formou plné penze, která se skládá ze snídaně, oběda, večeře, popřípadě občerstvení během dne a půlnočního bufetu.

Voda a některé nealkoholické nápoje z automatů jsou během jídel k dispozici zdarma.

Přes den stravování nepodléhá žádným společenským pravidlům. Večeře v hlavní restauraci jsou společenskou událostí a dle plánovaného rozpisu vyžadují přiměřené společenské oblečení.

Hosté, kteří se formalit rádi vzdají, mohou využít služeb dalších restaurací (pokud jsou na lodi k dispozici). V některých specializovaných restauracích je vyžadována rezervace předem a platí se rezervační poplatek (cca 20 – 25 EUR).

Restaurace na lodích nebo jejich části jsou tematicky zaměřeny, a proto Vám mohou nabídnout širokou škálu kuchyní: klasický bufet pro každého strávníka, lehkou italskou kuchyni, gurmánské požitky s rukopisem francouzských chef de cuisine, exotikou provoněné asijské speciality i šťavnaté steaky z amerických prérií.

Postaráno o Vás bude i tehdy, rozhodnete-li se strávit den či jeho část v soukromí Vaší kajuty. Pokojový servis (na některých lodích zdarma) je v provozu 24 hodin.

Lodní kuchaři nezapomínají ani na strávníky se speciálními požadavky. Na vyžádání lze zajistit například vegetariánskou stravu.

Mějte prosím na paměti, že do žádné restaurace není povoleno vstupovat bez obuvi a svrchní části
oděvu, tj. vstup do restaurace např. v plavkách je nepřípustný.

Orientační doba podávání jídel: snídaně 7.00 – 10.00, oběd 12.00 – 14.30. Podávání večeří je na většině lodí rozděleno do dvou sezení: 1. kolem 18.00 a 2. kolem 20.00 (časy se mohou u jednotlivých společností či lodí lišit).

© Hynek Hladík, 2016

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ A ZÁBAVA

Každý večer jsou na lodi pro Vás připraveny divadelní představení a estrádní programy. Z jazykové bariery obavy mít určitě nemusíte - programy jsou koncipovány pro všechny národnosti klientů trávící dovolenou na lodi. Vřele doporučujeme. Večerní zábavné programy na lodi jsou zdarma.

ZÁBAVA
Bary, kavárny, noční kluby. Na všech lodích najdete několik různě tematicky zaměřených barů a kaváren, které jsou otevřené do pozdních nočních hodin. V některých si můžete zazpívat s karaoke, naslouchat pianistovi, vychutnat vynikající vína a sekty nebo jen strávit příjemný večer v okruhu přátel. Vždy je otevřen noční klub s diskotékou. Vydáte-li při zábavě hodně energie, je připraven půlnoční bufet nebo slavnostní raut.

KASINA A HRY
Cestovatelé, v nichž dřímá pokerový génius či vášeň pro ruletu, mohou zkusit štěstí v lodních kasinech. Pokud Vás atmosféra kasina neláká, můžete se s přáteli sejít na "partičku" v karetním salonu.

Prostory a zařízení, která jsou vyhrazena pro děti a mládež, najdeme na všech lodích. Děti od 2 do 12 let a mládež do 18 let jsou v péči profesionálních vedoucích a mohou se účastnit různých kurzů či zábavních aktivit - např. maškarní průvod, detektivní hra, apod. Pokud si rodiče chtějí udělat prostor pro sebe a nemít přitom starost o své ratolesti, jsou tyto služby a hlídání k dispozici prakticky po celý den. Lodě nabízejí malým námořníkům jim vyhrazené místnosti, kluby a prostory s bazény a jinými vodními radovánkami.

Pro celou rodinu je určena herna s videoautomaty s pestrou škálou akčních, motoristických a sportovních simulátorů a dalších her.

Každá loď má svůj animační team, který se stará o volný čas klientů. Všechny tyto aktivity jsou zdarma.

© Hynek Hladík, 2016

TOPlist
aktualizováno: 07.12.2018 15:14:39