MSC Fantasia ****+

MSC Fantasia ****+

Nová výletní a zábavní loď MSC Fantasia byla pokřtěna 18. prosince 2008 v Neapoli

     

MSC Fantasia je největší lodí, která byla postavena evropským rejdařstvím. Majestátní loď nabízí maximum zábavních a wellness možností.

Vlajková loď společnosti MSC Cruises je příkladem italského stylu: perfektní směs nejnovější techniky, elegance a exkluzívního servisu.

MSC Fantasia nabízí 27.000 m2 veřejně přístupného prostoru, wellness centrum “Aurea Spa”, 5 restaurací, 4 plavecké bazény, 12 vířivek jacuzzi, kávový bar, obchody, oddělení pro děti, simulátor formule a interaktivní 4 D kino.

Wellness centrum MSC AUREA SPA nabízí termální tunel, různé masáže a kosmetické procedury, m.j. terapeutické pěnové koupele, vonící parní lázně a mnoho dalšího.

Loď MSC Fantasia je první lodí MSC s exklusivním oddělením první třídy First-Class, ke kterému patří MSC Yacht Club s 99 prostornými suitami, bar, solarium, 2 vířivky Jacuzzi a bazén se skleněnou kupolí. Observation Lounge umožňuje hostům svoji prosklenou stěnou volný výhled na moře a navštívené přístavy.

MSC Yacht Club je exklusivní část pro VIP, ve kterém nejsou nesplněná přání. Hosté si mohou užívat četných mimořádností, jako by byli na palubě luxusní jachty. Na stěnách a panelech suit jsou obložení z cenných dřev. Zařízení je elegantní a klasické. Hosté na palubě lodi MSC mají poprvé možnost procházet se po podlahách vyzdobených krystaly od Swarovského. Stupně nasvícených schodišť mezi palubami zdobí také krystaly od firmy Swarovski.

První třídě je exkluzivně k dispozici Butler-Service. Komorníci pomáhají při nalodění, postarají se o zavazadla a servírují tradiční Afternoon Tea. K tomu obstarají cigára, víno, šampaňské, nebo rezervují místa v restauraci či v AUREA SPA. Pro hosty aranžují rádi nepřipravené výlety a malé soukromé párty v kajutě.

© Hynek Hladík, 2015

 

Virtuální prohlídku lodi absolvujte zde.

Technické údaje:

délka: 333 m, šířka: 38 m, palub: 13, posádka: 1.325, hosté: 3.959, rychlost: 21,6 uzlů, výtlak: 130.000 t

Vybavení lodi:

několik různě tematicky zaměřených barů, diskotéka, promenáda uvnitř lodi, casino, galerie umění, divadelní a koncertní sál, knihovna, internetová kavárna, videohry, zábavní program a prostory pro děti a mládež, mini-golf, kosmetický salon, solárium, lázně, sportovní hřiště, fitness centrum, bazény, vířivky

Vybavení kajut:

WC/sprcha, šatník, TV/satelit a Pay-Per-View, telefon, zásuvky 110/220 V

Stravování:

několik restaurací s různým kulinářským zaměřením

© Hynek Hladík, 2016

TOPlist
aktualizováno: 07.12.2018 15:14:39