Egypt

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                     

LAST MINUTE CK CESTOVKA 29

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                     

LAST MINUTE CK BLUE STYLE

EGYPT

MARSA ALAM, Port Ghalib

Hotel Blue Reef Resort****

    

POLOHA: Příjemný hotel se nachází na klidném místě v letovisku Marsa Alam. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 40 km od hotelu, v přístavním městečku Port Ghalib. Vzdálenost od letiště je cca 40 km.Výše uvedené ceny jsou konečné, v Kč za jednu osobu. Uvedená cena platí pro dospělou osobu při obsazení pokoje 2 dospělými osobami. Ceny za další typy pokojů, případně jiné obsazenosti pokoje jsou k dispozici u cestovní M+D agentury. Uvedené ceny jsou platné v době vydání. (1) Věkové hranice dětí a jejich přesné ceny vám budou známy při výběru konkrétního hotelu. (2) Nejnižší "cena od" z naší kompletní nabídky.

PLÁŽ: Písčitá pláž je přímo u hotelu. K dispozici je barový servis a sprchy. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma. Vstup do moře přes korálové podloží (doporučujeme vhodnou obuv do vody). Mezi korály vede upravená cestička do moře. Možné využít menší písčitou lagunku, která je vhodná pro děti.

POPIS: Přátelský hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, tři restaurace a bary, diskotéku, ná- kupní galerii, kadeřnictví a konferenční místnost. V udržované zahradě hotelu se nachází několik bazénů, jeden z nich s oddělenou částí pro děti. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

INTERNET: Wi-Fi ve všech veřejných prostorech hotelu, včetně pokojů, za poplatek.

POKOJE: Pokoje s klimatizací mají koupelnu se sprchou a WC, telefon, SAT-TV, vysoušeč vlasů, bezpečnostní schránku (zdarma), minibar (za poplatek), koutek k posezení a balkon nebo terasu. Na vyžádání dětská postýlka zdarma. Rodinné pokoje mají dvě ložnice, popř. mohou být dva pokoje propojené dveřmi.

SPORT A ZÁBAVA: Hotel pro své hosty pořádá různé denní animační a večerní zábavné programy. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Zdarma si můžete zahrát plážový volejbal, fotbal, stolní tenis, nebo si zacvičit ve fi tness centru. Kulečník, služ- by lázeňského centra včetně sauny a masáží jsou za poplatek. Na pláži možnost potápění a vodních sportů za poplatek.

STRAVOVÁNÍ: All Inclusive. ALL INCLUSIVE Snídaně (07:00–10:00), oběd (12:30–14:30) a večeře (19:00–21:30) formou bufetu. Dopolední snack (10:30–12:00) v baru u bazénu. Odpolední snack (od 16:00 do západu slunce) a čaj (od 17:00 do západu slunce). Neomezené množství místních vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů v barech dle jejich otevírací doby (10:00–23:00). Víno se podává pouze v hlavní restauraci k obědům a večeřím.  

www.bluereefredsea.com

 

 

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                     

LAST MINUTE CK BLUE STYLE

EGYPT

MARSA ALAM, El Quseir

Hotel Pensee Royal Garden****

      


Výše uvedené ceny jsou konečné, v Kč za jednu osobu. Uvedená cena platí pro dospělou osobu při obsazení pokoje 2 dospělými osobami. Ceny za další typy pokojů, případně jiné obsazenosti pokoje jsou k dispozici u cestovní M+D agentura. Uvedené ceny jsou platné v době vydání. (1) Věkové hranice dětí a jejich přesné ceny vám budou známy při výběru konkrétního hotelu. (2) Nejnižší "cena od" z naší kompletní nabídky.

POLOHA: Hotel leží u městečka El Quseir, kde se nacházejí nejbližší restaurace, kavárny a obchůdky (cca 22 km). Letiště v Marsa Alam je cca 40 km.

PLÁŽ: Vlastní písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře a místy s korálovým podložím (doporučujeme vhodnou obuv do vody) leží přímo u hotelu. K dispozici je zde barový servis a sprchy. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou zdarma.

POPIS: Příjemný hotelový areál umístěný v krásné a udržované zahradě svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, dvě restaurace, tři bary, kadeřnictví, nákupní galerii, diskotéku a konferenční místnost. V areálu hotelu jsou dva pěkné bazény a bazén s oddělenou částí pro děti. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

INTERNET: Wi-Fi na recepci a pokojích za poplatek. Internetový koutek je také za poplatek.

POKOJE: Standardně zařízené pokoje v hlavní budově mají klimatizaci, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon a SAT-TV. Ka- ždý pokoj má vlastní balkon nebo terasu. Na pokoji je k dispozici bezpečnostní schránka (zdarma) a minilednička (za poplatek). Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma. V bungalovech na pláži není vysoušeč vlasů, telefon a bezpečnostní schránka. Hotel také nabízí ubytování ve dvoulož- nicových rodinných pokojích.

SPORT A ZÁBAVA: Hotel pořádá animační programy. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Zdarma plážový volejbal, kulečník, fotbal, stolní tenis, tenis během dne nebo si zacvičit ve fi tness centru. Za poplatek služby lázeňského centra, sauna a masáže. Na pláži vodní sporty a potápění za poplatek.

STRAVOVÁNÍ: All Inclusive. ALL INCLUSIVE Brzká kontinentální snídaně (05:30–07:00), snídaně (07:00–09:00), oběd (12:30–14:30) a večeře (19:00– 21:00) formou bufetu. Dopolední snack v lobby baru (10:00–13:00), odpolední teplý snack v baru u bazénu (15:00–17:00). Neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech dle jejich otevírací doby (10:00–01:00).

www.threecorners.com

TOPlist
aktualizováno: 11.07.2018 16:32:30