Cestujeme s dětmi

Cestujeme s dětmi

CK RIVIERA TOUR ve spolupráci se svými partnery vytvořila zajímavý program pro rodiny s dětmi. Pokud si zakoupíte plavbu na moři u CK RIVIERA TOUR, máte možnost uplatnit tzv. rodinný balíček, kde s Vámi mohou cestovat i děti. Děti do 12 let mají plavbu ZDARMA, junioři 12-18 let hradí jen přístavní taxu 2.999,-Kč!

Podmínky a pravidla pro uplatnění rodinného balíčku jsou dány volnou kapacitou rodinných kajut na lodi a společným ubytováním rodičů a dětí v jedné kajutě. Na plavbu s sebou můžete vzít dítě, které nemusí být v přímém příbuzenském stavu. Nejčastěji dvě děti, pokud chcete vzít 3 děti je nutno kontaktovat CK za účelem vyžádání takové kajuty. Ne všechny lodě mají kajuty, kde je možné ubytovat 5 osob.

Děti platí poloviční servisní poplatek cca 3,5 Eur na dítě a den, pokud není uvedeno jinak.

Děti nad 6 let musí mít svůj vlastní pas. Pokud je v plavebním okruhu Dubrovník, musí mít každé dítě svůj pas bez rozdílu věku. Pasy musí mít každý účastník plavby na moři a to s platností minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Není možné žádného klienta nalodit bez platného pasu, byť se plavba uskutečňuje v rámci EU. Lodě vplouvají během plavby do mezinárodního pásma a musí dodržovat mezinárodní předpisy. Dále je třeba se řídit platnými předpisy země, kterou navštěvujete. Zejména upozorňujeme, že je nutné při návštěvě Chorvatska, Tunisu, Turecka, Egypta, Maroka, Ukrajiny, Ruska mít vždy pas s sebou i při vylodění.

Na lodi jsou dětské kluby zdarma. Vaše dítě je může navštívit třeba jen na pár minut, nebo kdykoli během celé plavby. Do klubu děti vždy doprovázejí rodiče a taktéž si je musí vyzvednout. Plavba je koncipovaná jako rodinná, pokud není uvedeno jinak. Proto jsou děti i na večerních estrádách vítány a všeobecně platí, že děti na lodi jdou spát později.

Dětem není umožněn přístup do kasina. Sleva se uplatňuje pouze na plavbu.

© Hynek Hladík, 2016

TOPlist
aktualizováno: 07.12.2018 15:14:39