Advent v Rakousku

 HELENA SVOBODOVÁ - cestovní M+D agentura                                                                               

Berchtesgaden a Salcburk v čase adventu 2017 s CK PERMON

NEJKRÁSNĚJŠÍ ADVENT V RAKOUSKU A NĚMECKU (VÍKENDOVÉ ZÁJEZDY S PROGRAMEM VE DVOU ZEMÍCH)

Tento zájezd jedeme již ve 25. sezóně.

         

Termín                   Cena dospělý  Děti do 15 let

25.11. - 26.11.2017    3200              2560

02.12. - 03.12.2017    3200              2560

09.12. - 10.12.2017    3200              2560

16.12. - 17.12.2017    3200              2560

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje: dopravu, 1 x nocleh v hotelu s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Příplatek: kompletní pojištění Allianz 132 Kč, nad 70 let 264 Kč 

Jezdíme od roku 1992!!!!

Program zájezdu:

1. den: Advent v Salcburku. Nocleh v hotelu v okolí.
2.den: Advent v národním parku Berchtesgaden - plavba lodí po jezeře Königsee ke kostelu sv. Bartoloměje, prohlídka solného dolu, adventní trhy v Berchtesgadenu.

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                                                  

Adventní Vídeň s CK KELLNER

  

02.12.2017  cena: 690 Kč

V předvánočním čase navštívíte adventní trhy u Nové radnice na náměstí Marie Terezie, nejstarší adventní trhy na Freyungu a trhy na náměstí Am Hof. Při procházce Vídní uvidíte Hofburg, Náměstí hrdinů, Korutanskou třídu, Operu, hrobku Habsburgů v kostele Kapuzinerkirche, chrám svatého Štěpána, kostel svatého Petra a budete si moci objednat dort Sacher v kavárně stejnojmenného hotelu. 

Cena zahrnuje: dopravu autobusem s klimatizací, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku. 

Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč – tarif L5 (na osobu a den) 15 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna – tarif K5S (na osobu a den) 27 Kč. 

 

 HELENA SVOBODOVÁ - cestovní M+D agentura                                                                               

PARNÍM VLAKEM ZA ČERTY s CK PERMON

Tento zájezd mnoha NEJ nabízí CK 20 let. 

   

Adventní zájezd mnoha nej s jízdou nejstarší rakouskou úzkokolejkou, s čertovským průvodem či s možností koupání v termálech. Ideální zájezd pro celou rodinu. Vezměte děti  i dědečky a babičky na prima víkend.

Termín
  Cena dospělý
Děti do 15 let
09.12. - 10.12.2017​ 2950 2360

Cena zahrnuje:  dopravu, průvodce, 1x nocleh v hotelu*** včetně bufetové snídaně, pojištění CK proti úpadku.

Doplatek: pokoj 1/1 – 500 Kč, večeře – 480 Kč, 290 Kč – jízda parním vláčkem

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy (metro C Budějovická) v 6.00 hodin po trase C,  nástupy i před Prahou. Christkindl – poutní kostel, jedinečný Ježíškův poštovní úřad 4411, který loni odpravil 2 milionů vánočních dopisů a pohledů s razítkem Ježíškovského úřadu. 2 betlémy – největší na světě a mechanický. Zájemci o nostalgické jízdy mohou na Christkindl vyjet Postbusy Sauer z roku 1949 či Steyer z roku 1950. V 13.30 jízda parním vláčkem údolím Steyertal nejstarší rakouskou úzkokolejkou ze Štýru do Steinbachu. Steinbach – adventní trh, 600 betlémů ze 100 zemí (3,50 EUR), 7 domů, 24 oken a jeden skvělý obří adventní kalendář. Otevření okna i průvod čertů krampuslauf. Nocleh v hotelu v oblasti.

2.den: Rakouské město Vánoc Štýr – dvoje adventní trhy, sbírky betlémů i dráha světem Vánoc či největší sbírka vánočních ozdob na světě. V cca 14 hodin přejezd do blízkých termálních lázní Bad Hall a relaxace v horké léčivé vodě. Alternativě prohlídka kláštera Kremsmünster (rozhodnout se můžete na místě) – 290 m dlouhé průčelí jednoho z nejbohatších rakouských klášterů s prvním „mrakodrapem“ na světě, rybími kašnami, vinotékou, obrazárnou,…Návrat do Prahy kolem 21.30 hod. (ostatní místa s časovým odstupem).

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                                                  

Adventní Rakousko s CK KELLNER                                                                               ... aneb pro razítko k Ježíškovi

  

09.12.2017  cena: 750 Kč

Cena zahrnuje:                                                                                                                                                                    dopravu autobusem s klimatizací, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:                                                                                                                                                              pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč – tarif L5 (na osobu a den) 15 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna – tarif K5S (na osobu a den) 27 Kč.

Pojeďte se s námi podívat, jak se slaví Vánoce v Rakousku. Na začátku adventu vás zavedeme do míst, kde si autenticky připomenete narození Ježíška i středoevropské tradice, které se k této události vážou. Ať už jde o vystavování betlémků, dopisy Ježíškovi nebo třeba notování snad nejslavnější vánoční melodie. Vánoční atmosféru zažijete i na adventních trzích v metropoli spolkové země Horní Rakousko v Linci. Návštěva hornorakouské metropole Lince - historické centrum s vánočními trhy na barokním náměstí Hauptplatz, výstava betlémů v lineckém zámku, možnost projížďky vláčkem Linz City Express (cca 6 eur dospělý, děti 2-14 let cca 3 eur). Přejezd do starobylého města Steyer, jednoho z nejkrásnějších historických měst Rakouska se zámkem a zachovalými hradbami - město Vánoc, betlémky a 1. rakouské vánoční muzeum, vánoční trhy na náměstí a v zámeckém parku. Návštěva nedalekého Christkindlu, barokního poutního kostela, odkud zasílají děti i dospělí z celého světa vánoční poštu – pohledy s razítkem a známkou od Ježíška. Uvidíte i pohyblivé jesličky.

Doprava                                                                                                                                                                                Doprava autobusem s klimatizací. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů.

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                                                  

Adventní Salcburk a Oberndorf s CK KELLNER

 

09.12.2017  cena 790 Kč

Návštěva Solnohradska, Oberndorf – vánoční atmosféra městečka s kaplí StilleNacht (Tichá noc). Návštěva Salcburku – prohlídka Mozartova města s krásnými adventními trhy a tradičními řemesly. Po stopách slavné vánoční písně Tichá noc – v uličce Steingasse je rodný dům Josefa Mohra, autora textu. Procházky vyzdobenými uličkami s řadou historických památek – Mozartův rodný dům, kostely, kláštery, arcibiskupská rezidence, možnost návštěvy pevnosti Hohensalzburg. Návrat do České republiky ve večerních hodinách. 

Cena zahrnuje: dopravu autobusem s klimatizací, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku. 

Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč – tarif L5 (na osobu a den) 15 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna – tarif K5S (na osobu a den) 27 Kč. 

TOPlist
aktualizováno: 13.11.2017 14:30:10