Advent v Německu

 HELENA SVOBODOVÁ - cestovní M+D agentura                                                                            

ADVENTNÍ DRÁŽĎANY A MORITZURG Z POHÁDKOVÉ POPELKY

JEDNODENNÍ ZÁJEZD CK KELLNER

                          

Termín Cena dospělý    
01.12.2018 od 790 Kč    

Při našem jednodenním zájezdu Vás nejprve dovezeme k zámku Moritzburg, kde se točila filmová pohádka Tři oříšky pro Popelku, která neodmyslitelně patří ke koloritu televizních vánoc. Potom vyměníme romantiku za velkoměsto a představíme Vám metropoli německého Saska. Pro památky a umělecké sbírky bývají Drážďany označovány jako "Florencie na Labi". Můžete navštívit rezidenci saských kurfiřtů Zwinger se slavnou galerií, vyjet výtahem na impozantní kupoli kostela Frauenkirche, nebo se kochat pohledem na Labe z Brühlovy terasy.

Kdo dává přednost nákupům, nevynechá známou Pragerstrasse s obchodními domy. Vrcholem adventního programu v Drážďanech je ochutnání svařáku, punče, klobásky nebo vyhlášené štoly na Altmarktu, kde se  koná nejstarší německý vánoční trh.

Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služba průvodce a pojištění CK proti úpadku.

Nástupní místa: České Budějovice, Vodňany, Strakonice, Písek, Příbram, Dobříš, Praha, Lovosice, Teplice, Ústí nad Labem

 HELENA SVOBODOVÁ - cestovní M+D agentura                                                                            

ADVENT V NĚMECKU s CK PERMON

SEN V BÍLÉM 2018

  

Tři největší bavorské adventní pecky v jednom víkendu.

V našem po léta nejoblíbenějším adventním bavorském víkendu jsme  provedli výměnu jednoho města a zájezd jsme přivedli k úplné dokonalosti.

Během víkendu navštívíte historická bavorská města Rothenburg, Bamberg, Bayreuth a Norimberk s jejich adventními trhy, památkami, betlémy, dobrotami,…Zájezd pro milovníky architektury a umění, pro milovníky adventu a vánoc, pro milovníky dobrého jídla a piva,….

Originální zájezd CK Permon

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hod. (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase B). Advent v historických městech Bamberg a Bayreuth.  Naše adventní putování začneme v Bayretuthu – městě, které proslavila opera a pivo. Historická budova opery (UNESCO) prošla 6 letou rekonstrukcí a letos se opět slavnostně otevřela –prohlídku doporučujeme všem milovníkům umění a architektury. Pro pivaře je  v Bayreuthu – slavném pivním městě – k dispozici největší pivní muzeum světa, zapsané v Guinessově knize rekordů. Na 4.500 m2je tu na 6 tisíc exponátů. Adventní trh. Bamberg (UNESCO) – středověké město se  7 návrším s kostely, s hradem, zámkem, uličkami, radnicí na ostrově, je podobné Praze. A je stejně krásné. Je tu 1 tisíc historických budov, 7 pivovarů a na 40 místech města můžete obdivovat betlémy…Záleží jen na vás, zda vyrazíte obdivovat architekturu, která dala kulisy posledním Třem mušketýrům, betlémy s brožurou a plánkem, kde jsou k vidění, zda ochutnáte v typické pivnici nejstarší nakuřované pivo světa, zda sep odíváte na adventní trh a ochutnáte regionální specialitu –ovocný punč, třeba vás uličky zavedou až do čtvrti Malé Benátky. Nocleh v hotelu 3* v oblasti.

2. den: Po bufetové snídani vás čeká dvojice top adventních německých měst –Norimberk s nejslavnějším trhem na světě a německé „město Vánoc“ Rothenburg s německým vánočním muzeem a s obchody vánoční firmy Käthe Wohlfart. V Rothenburku ochutnáte Schneeballs – zdejší vánoční specialitu, v Norimberku slavné norimberské klobásky, horký nápoj z největší bowle na světě či světoznámé norimberské  perníky –možnost exkurze do perníkárny.Rothenburg je komplet středověký, v Norimberku je krásná historická hradní čtvrť. Tady se opravdu nebudete nudit. Návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).

Termín Cena dospělý Děti do 15 let  
01.12. - 02.12.2018 3400 2720  

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje: dopravu, 1 x nocleh v hotelu 3* s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky: pokoj 1/1: 600 Kč, večeře v hotelu: 480 Kč, Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč.

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                                                  

ADVENT V SOLNOHRADU A BERCHTESGADENU 2018 s CK PERMON 

s návštěvou kaple Tichá noc

   

Rozzářený Solnohrad a romantika národního parku.

Zájezd, který jezdíme již od roku 1992, dlouhodobě patří k našim oblíbeným adventním stálicím. Kombinace rozzářeného Solnohradu plného adventních stánků, obchodů a kaváren a klidné zimní alpské přírody národního parku s jezerem Königssee, na kterém vás čeká plavba vytápěnou elektro lodí k romantickému kostelu St.Bartholomä pod stěnou hory Watzmann. Solný důl, možnost návštěvy solných lázní, adventní trh v zámeckém nádvoří v Berchtesgadenu či kaple Tichá noc.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy  po trase A). Kolem  poledne vás čeká adventní Solnohrad. Podle prestižních časopisů jedno z deseti nejkrásnějších adventních míst na světě. Kromě obligátní prohlídky, kterou můžete či nemusíte, s naším průvodcem absolvovat si užijete překrásně vyzdobeného historického centra (UNESCO) a salcburských adventních trhů, které jsou na všech náměstích kolem dómu, v pevnosti Hohensazberg či u zámků Mirabell a Hellbrunn. Zájemci o historii Tiché noci mohou navštívit salcburský dům Josefa Mohra. Klasikou jsou rodný dům Mozarta, nákup Mozartových čokoládových kuliček (originální naleznete pouze zde), ochutnávka solnohradské sladké speciality – nadýchaných nocků v podobě salcburských kopců, cesta barokem po stopách biskupů atd. Ve městě jste celé odpoledne a na vše máte dostatek času. Nocleh v hotelu v oblasti.

2.den: Po bufetové snídani vás čekají krásy Berchtesgadenu – plavba lodí po jezeře Königssee v národním parku, prohlídka solného dolu (alternativně můžete den či jeho část prožít v solných lázních Watzmann Therme) a adventní trhy v Berchtesgadenu. Na závěr se podíváte ke kapli Tichá noc, kde před 200 lety poprvé zazněla nejslavnější koleda světa.
Návrat do Prahy plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).

Termín Cena dospělý Děti do 15 let  
01.12. - 02.12.2018 3300 2640  
08.12. - 09.12.2018 3300 2640  

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje: dopravu, 1 x nocleh v hotelu 3* s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky: pokoj 1/1: 400 Kč, večeře v hotelu: 480 Kč, Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč.

 HELENA SVOBODOVÁ - cestovní M+D agentura                                                                            

ADVENT VE STŘEDOVĚKÝCH MĚSTECH BAVORSKA 2018 s CK PERMON

  

 

3 nejkrásnější středověká městečka Německa a jejich pohádkové adventní trhy. Nejslanější evropský termální bazén.

Originální zájezd CK Permon

Program zájezdu:

1.den: Odjezd z Prahy v 6.00 hod. (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase B). Adventní trhy v tzv. „německém městě Vánoc“ Rothenburku. Jedinečně zachovalé středověké městečko je celé obehnáno hradbami. Křivolaké uličky, náměstíčka a zákoutí. Sídlo vánoční firmy Käthe Wohlfahrt – nejznámější a nejprestižnější světový obchodník s vánočními ozdobami a předměty. Jejich Vánoční vesnice je propojena s Německým muzeem Vánoc. Ochutnáte zdejší specialitu Schneeballs. Adventní trh je v úchvatných středověkých kulisách. Dojezd do hotelu 4* do lázní Bad Windsheim. Cca 12 minut pěšky od hotelu jsou termální lázně Franken Therme s nejslanějším evropským termálním bazénem (obsah soli vyšší než v Mrtvém moři) – 2. a 3. termín. V 1. termínu vás zavezeme do termálních lázní Aaalen – hotel 4* je 8 km od lázní.

2.den: Po bufetové snídani váš čekají adventní trhy ve dvou dalších kouzelných středověkých městech Dinkelsbühel a Nördlingen. Dinkelsbühel – válkou nepoškozené středověké městečko a „hlavní město“ Romantické cesty má hradby s 16 věžemi. Již v roce 1826 ho poprvé zachránil král Ludvík I., když zakázal bourat hradby.  Adventní trh se ukrývá v nádvoří tzv. Spitalhofu ze 13. století. Můžete navštívit  velké (60 m2) jesličky se scénami z města. 4 městké brány, zámek, hladomorna, štítové i hrázděné domy či rodný dům autora slavné německé koledy Ihr kinderlein kommet. Cesta betlémů v Nördlingen – na 27 místech starého města jsou betlémy. Snad nejkrásnější adventní trh ve Švábsku, karamelové vánoční pivo, věž Daniel s vyhlídkou 90 m vysoko nad adventním trhem, mlýn s mlýnským kolem,…Město má kruhový tvar a leží v kráteru po pádu asteroidu. Návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).

Termín Cena dospělý Děti do 15 let  
01.12. - 02.12.2018 3400 2720  
08.12. - 09.12.2018 3300 2720  
15.12. - 16.12.2018 3400 2720  

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje: dopravu, 1 x nocleh v hotelu 4* s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky: pokoj 1/1 600 Kč, Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč.

V roce 2014 vyhlásil prestižní německý magazín Focus v anketě město Dinkelsbühel jako nejkrásnější německé staré město z celkem 200 nominovaných měst. Rothenburg obsadil 6. místo.

 HELENA SVOBODOVÁ - cestovní M+D agentura                                                                            

ADVENTNÍ WRÓCLAW A NEJKRÁSNĚJŠÍ LUŽICKÉ ADVENTNÍ TRHY 2018 s CK PERMON

    

Advent v nejkrásnějším historickém městě Polska v kombinaci s top adventními trhy v lužických městech – parádní víkend v historických městech, dvou zemí a dvou kultur. A letos levněji než loni, a přesto bude váš nocleh přímo ve královském městě Wroclaw.

Podle našeho mínění nejkrásnější polské historické město, které za panování Karla IV. dostalo množství privilégií a bylo v této době druhým největším městem Českého království, které krásou a bohatstvím předčilo jen sídlo císaře - Praha. Město nabízí nepřeberné množství historických a církevních památek, moderní architekturu (UNESCO), obří panorama, skvělý africký svět v místní zoo, vyhlídku z nejvyšší polské budovy (5 minut pěšky od vašeho hotelu), největší polský akvapark (hned vedle vašeho hotelu), moderní nákupní centra (to nejnovější je 5 minut pěšky od vašeho hotelu), vynikající restaurace či minipivovary. Tip pro mladé duchem i věkem: Ve městě jsou desítky tisíc univerzitních studentů a díky tomu je zde velké množství příjemných kaváren či barů. Zájemcům můžeme nabídnout kromě našeho fundovaného průvodce i služby skvělého česky mluvícího místního průvodce, který vám ukáže město do detailu na jakékoliv téma.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin (odjezdová místa za Prahou s nástupy po trase K). Před polednem dojezd do Wroclawi. Wroclaw – prohlídka historického centra města – Rynek – obrovské náměstí, které je považováno za jedno z nejkrásnějších v Evropě, obklopují bohaté měšťanské domy, uprostřed je goticko-renesanční radnice. Tzv. Jatki, domy Jeníček a Mařenka,…Univerzita – obrovský barokní komplex – prohlídka auly, Turmský, domský, „církevní“… ostrov aneb prohlídka malého Vatikánu- nejstarší část města, Prohlídka katerdály sv. Jana Křtitele, kostela sv. Kříže i dalších památek vč. největší sochy sv. Jana Nepomuckého na světě. Volno k vychutnání překrásných adventních trhů či k nákupům.procházkám,… Kdokoliv si může v sobotu udělat svůj individuální program.

2.den: Po bufetové snídani  výjezd na vyhlídku nejvyššího polského mrakodrapu event. Afrikárium – skvělý moderní pavilon ve vratislavské zoo – 1 km dlouhá stezka vás provede 5 africkými krajinami – velkolepé vodopády, pod kterými se koupají hroši, skleněným tunelem pod hladinou Červeného moře, džunglí Konga,… Odpoledne nejkrásnější adventní trhy ve městech Lužice – Bautzen a Görlitz. Návrat do Prahy je plánován kolem 22. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).

Termín Cena dospělý Děti do 15 let  
01.12. - 02.12.2018 3200 2560  
15.12. - 16.12.2018 3200 2560  

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje: dopravu, 1 x nocleh v hotelu kategorie 3* s bufetovou snídaní ve Wroclawi, průvodce, pojištění CK proti úpadku

Příplatky: pokoj 1/1: 400 Kč, večeře v hotelu: 480 Kč, Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč

 

 HELENA SVOBODOVÁ - cestovní M+D agentura                                                                            

HORSKÝ ADVENT V BAVORSKÝCH ALPÁCH 2018 s CK PERMON

   

Pravděpodobně nejvýše položený adventní trh na světě v nadmořské výšce 1.657 m, adventní trh na ostrově, adventní trh ve městě soli Bad Reichenhall.

Originální zájezd CK Permon.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hod. (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase A). Advent na jezeře Chiemsee – plavba lodí na dva ostrovy - Herrenchiesee – prohlídka zámku Ludvíka II., zvaného německé Versailles a Fraueninsel s adventním trhem v klášteře i na březích ostrova. Nocleh v hotelu 3* v oblasti.

2. den: Po bufetové snídani originální adventní trh v biathlonovém středisku Ruhpolding –na hoře Rauschberg ve výšce 1.670 m nad mořem. Na trh vyjedeme lanovkou. Kromě adventních stánků, živé hudby a selských pochutin daleké výhledy na rakouské hory, jezero Chiemsee a několik menších jezer. Podíváte se i na slavný biathlonový stadion. Adventní trh v Bad Reichenhall, kde budete mít i čas dojít se po adventích trzích v horách pěkně ohřát do  termálních lázní se slanou vodou Rupertus Theme (voda 32 – 40 C). Návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).

Termín Cena dospělý Děti do 15 let  
08.12. - 09.12.2018 3400 2720  

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje: dopravu, 1 x nocleh v hotelu 3*s bufetovou snídaní, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky: pokoj 1/1: 400 Kč, večeře v hotelu: 490 Kč, Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč.

 Helena Svobodová, cestovní M + D agentura                                                                                  

Tichá noc 2018 s CK PERMON 

200 let vánoční písně Tichá noc

     

Letošní advent je ve znamení dvousetletého výročí premiéry nejslavnější vánoční písně všech dob Tiché noci. Tichá noc zazněla poprvé na půlnoční mši štědrovečerní noci v roce 1818 v kostele svatého Mikuláše v rakouském Oberndorfu. V kostele v meandru řeky Salzach na rakousko-bavorském pomezí ji za doprovodu kytary předvedli její autoři – autor v té době již 2 roky starého textu Josef Mohr spolu s autorem hudby Franzem Xaverem Gruberem. Píseň je dodnes přeložena do více jak 300 jazyků a nářečí, nazpívali ji stovky zpěváků všech žánrů, zazněla v desítkách filmů a seriálů. Přijměte naši pozvánku na adventní putování po stopách této brilantní vánoční písně i po stopách jejich autorů. „Kultovní“ místo písně – kapli v Oberndorfu, která stojí na místě původního kostela, letos zařazujeme do více zájezdů. Tichá noc se stala i součástí Světového nehmotného kulturního dědictví UNESCO a je bezpochyby nejhranější písní světa.

Adventní zájezd po stopách nejslavnější vánoční písně světa u příležitosti jejího 200. letého výročí s návštěvou dvou velkolepých adventních trhů  u paty dvou velkolepých barokních dómů v Pasově a Salcburku. Navštivte kultovní místa nejslavnější vánoční koledy  jen jeden týden před okamžikem, kdy bude přesně 200 let od její premiéry.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hodin (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy  po trase E). Kolem 11. hodiny vás čeká krátká prohlídka Pasova a jeho adventní trhy před dómem s cca 70 stánky. V dómu můžete navštívit i skvělý koncert, při kterém uslyšíte hrát největší varhany na světě. Mimořádný zážitek. Ried – v místním muzeu (2,20 EUR) se podíváte na originální betlém, před kterým Tichá noc poprvé za doprovodu kytary i autorů F.X.Grubera a Josefa Mohra zazněla na půlnoční mši  Štědrého dne roku 1818. Návštěva adventního trhu vysoko nad Gruberovým rodným domem – v nejdelším hradu na světě, který   je dlouhý více jak 1 kilometr, v Burghausenu. Nocleh v hotelu v oblasti.

2. den:  Po bufetové snídani prohlídka rodného domu autora hudby Tiché noci F.X.Grubera v  Hochburg-Ach  s muzeem Tiché noci (2 EUR). Hallein – muzeum Tiché noci (5 EUR) s originálem partitury písně či s kytarou, na kterou se poprvé Tichá noc hrála. Před muzeem je hrob F.X.Grubera, ve vedlejším farním kostelu jsou varhany, na které hrával. Adventní trhy v Salcburku, kde se můžete i podívat k rodnému domu Josefa Mohra.   Na konec adventního putování za Tichou nocí vás čekají dvě malé zastávky  –  v Arnsdorfu, kde v domě, ve kterém je nejstarší rakouská škola (historickou třídu uvidíte), která tu byla i v roce 1818, kdy pravděpodobně právě zde narychlo Gruber napsal hudbu pro půlnoční uvedení Tiché noci. Malé muzeum s Gruberovým pokojem s původním nábytkem. Tečkou nemůže být nic jiného než  kaple Tichá noc v nedalekém Oberndorfu, kde Tichá noc poprvé zazněla… Návrat do Prahy plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).

Termín Cena dospělý Děti do 15 let  
15.12. - 16.12.2018 3200 2560

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje: dopravu, 1 x nocleh v hotelu 3* s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky: jednolůžkový pokoj: 400 Kč, večeře v hotelu: 480 Kč, Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč

 HELENA SVOBODOVÁ - cestovní M+D agentura                                                                            

ADVENT V NĚMECKU s CK PERMON

Z POD NEJVYŠŠÍ KOSTELNÍ VĚŽE SVĚTA DO TERMÁLNÍCH BAZÉNŮ 2018

ATRAKTIVNÍ NOVINKA

   

Skvělý víkend V ideálním čase už po největší vlně návštěvnosti adventních trhů a přitom deset dní před vánocemi s třemi překrásnými adventními trhy a s podvečerem a večerem v termálních lázních, které jsou přímo propojeny s vaším čtyřhvězdičkovým hotelem vyhřívanou chodbou. Po adventním trhu pod nejvyšší kostelní věží světa v Ulmu, která měří 161,5 m, vás čeká odpolední ubytování a nádherné volno v termálním světě. Druhý den jsme pro vás vybrali dvě překrásná středověká městečka a jejich adventní trhy.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hod. (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase B). Ulm – adventní  trh se 130 stánky se rozkládá pod gotickou  katedrálou, které se říká „velechrám“ , s nejvyšší kostelní věží na světě (161,6 m). Jeden z největších luteránských dómů. Dojezd do hotelu  4* v Aaalen. Po ubytování volno k návštěvě termálních lázní Limes Therme, které jsou s hotelem propojeny vyhřívanou chodbou. Limes Therme nabízejí: Bílý a Modrý pavilon s vodou 34 C, venkovní bazén s vodou 35 C, jeskynní bazén s vodou 37 C, finskou a panorama saunu, páru,…Léčivá voda se čerpá z hloubky 650 metrů a pochází z poslední doby ledové (ač je teplá 37 C), je cca 12 ač 14 tisíc let stará a neovlivněná vnějším prostředím. Obsahuje fluorid vápenatý a síran sodný. Otevřeno je do 21 hodin. Budete mít minimálně 3, ale spíše až 5 hodin času na koupání. Vstupné je jen 10,50 EUR, můžete využít i večerní tarif jen za 7,50 EUR (cca 200 Kč).

2. den:  Po bufetové snídani váš čekají adventní trhy ve dvou dalších kouzelných středověkých městech Dinkelsbühel a Nördlingen. Dinkelsbühel – válkou nepoškozené středověké městečko a „hlavní město“ Romantické cesty má hradby s 16 věžemi. Již v roce 1826 ho poprvé zachránil král Ludvík I., když zakázal bourat hradby.  Adventní trh se ukrývá v nádvoří tzv. Spitalhofu ze 13. století. Můžete navštívit  velké (60 m2) jesličky se scénami z města. 4 městké brány, zámek, hladomorna, štítové i hrázděné domy či rodný dům autora slavné německé koledy Ihr kinderlein kommet. Cesta betlémů v Nördlingen – na 27 místech starého města jsou betlémy. Snad nejkrásnější adventní trh ve Švábsku, karamelové vánoční pivo, věž Daniel s vyhlídkou 90 m vysoko nad adventním trhem, mlýn s mlýnským kolem,…Město má kruhový tvar a leží v kráteru po pádu asteroidu. Návrat do Prahy je plánován kolem 22. – 23. hodiny (ostatní nástupní místa s časovým posunem jako při odjezdu).

 

Termín Cena dospělý Děti do 15 let  
15.12. - 16.12.2018 3400 2720  

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje: dopravu, 1 x nocleh v hotelu 4* s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky: pokoj 1/1: 600 Kč, Komplexní pojištění Allianz: 15-70 let – 182 Kč, děti do 15 let – 91 Kč, osoby nad 70 let – 364 Kč

Za případné chyby či omyly vzniklé při přepisu údajů na těchto stránkách neodpovídáme. Rozhodující jsou údaje v katalozích či nabídkových letácích.

© Hynek Hladík 2007 - 2018

TOPlist
aktualizováno: 14.11.2018 05:17:37