ADVENT 2017 S M+D

 ADVENT 2017 s M+D                                                                                            

POZOR! NA STRÁNCE SE PRÁVĚ PRACUJE!

 cestovní M+D agentura                                                                                        

Bad Füssing a Pasov adventní

     

Za zdravím do BAD FÜSSINGU, na adventní trh v Pasově

    

Jen s námi zažijete tu pravou relaxaci, uvolnění, dobrou pohodu a maximum za vaše peníze – zapojte se do seriálu zájezdů „nejen za zdravím do legendárních termálních lázní“. Z hloubky 1000 m pramení voda o teplotě 56 stupňů C, která se, již ochlazená na teplotu příjemnou pro tělo (27 – 42 stupňů C) využívá v bazénech. Léčebný sirník, který je ve velkém množství obsažen v termálních vodách těchto lázní, je vstřebáván kůží a transportován k nemocným místům v těle. Pro svou, v Evropě zcela ojedinělou kombinaci účinných látek, se léčivá voda v těchto lázní používá především k ošetření při nemocech pohybového aparátu. Podle přesvědčení tisíců návštěvníků a mnoha lékařů jsou účinky tohoto horkého zřídla, při léčení zdravotních problémů, jež přináší naše doba, zcela nepřekonatelné. Zvláště pak působí při revmatických onemocněních artróze a onemocnění kloubů, bolestech páteře, chronických bolestech i atopických ekzémů. Mimo bazénů je v lázních také parní sauna, restaurace, odpočívárna, cvičení …

Cestou do Bad Füssingu možnost nákupů a vždy ještě něco navíc od M+D. Při cestě domů zastavíme v Pasově, abychom navštívili adventní trh na pasovském Dómském náměstí. A tam si nejen užijeme atmosféru provoněnou punčem a svařeným vínem, ale také si zazpíváme české vánoční koledy pod bavorským vánočním stromem. 

Termíny: 02.12.2017 

Cena: 690 Kč*) **)

*) Cena platná do stanoveného data rezervace, po tomto datu za příplatek 20,-Kč. Vánoční, silvestrovský a velikonoční zájezd  690 Kč*), upozorňujeme, že je nutná včasná rezervace, zájezdy jsou velmi brzy vyprodané.  Nástupy na trase Č.Budějovice, Vodňany, Husinec, Prachatice, Volary, Strážný.

POZOR: cena označená *) neplatí pro stálé klienty M+D a objednávku celého cyklu zájezdů, zde je sleva 20 Kč/osoba/zájezd. Pro účastníky, kteří mají již zaplacenou alespoň zálohu platí původní cena.  

**) Cena může být upravena v případě zdražení vstupného.

Cena zahrnuje: dopravu včetně parkovacích poplatků, vstupné do lázní, průvodce, dárek M+D, a vždy něco navíc.

Cena nezahrnuje: celodenní stravu, pojištění – možné za doplatek 25 Kč/den/osoba do 70ti let. Lze domluvit v M+D (cestovní pojištění VZP).

 cestovní M+D agentura                                                                                        

Mikulášská plavba s M+D po Dunaji

    

03.12.2017 neděle

    

Den rozzářených dětských očí a potěšeného srdce.

Plavba po Dunaji v pohodlné lodi, kde nejen poplujeme, ale je také připravená tvůrčí dílna pro děti a tombola nejen pro dospělé. Můžete si také pochutnat na pravém bavorském vánočním štrůdlu, kávu či dát si skleničku vína nebo vánoční "šnaps", či speciality lodní restaurace. Můžete i trochu nakupovat, budeme si vyprávět pohádku tak, jak to u nás v Čechách bývalo, zazpíváme si i vánoční koledu. Až přijde Mikuláš, mohou děti ukázat, co namalovaly, nebo mu přednést básničku. A protože na loď chodí jen hodné děti, nemusí se nikdo bát čertů, ti zůstanou v pekle, ale mohou se těšit o na nějaký dárek.

Po skončení plavby ještě navštívíme pravý pasovský vánoční trh, kde si mohou děti vyzkoušet kolotoč a rodiče ochutnat vánoční punč.

Pak se s dobrou náladou večer vrátíme domů.

Informaci o ceně získáte v cestovní M+D agentuře

Cena zahrnuje: dopravu včetně parkovacích poplatků, palubní lístek na loď, program na lodi, průvodce a malé překvapení.

Cena nezahrnuje: jídlo a pití na lodi, slosovatelné lístky do tomboly

Upozornění: Nutná včasná rezervace

Za případné chyby či omyly vzniklé při přepisu údajů na těchto stránkách neodpovídáme. Rozhodující jsou údaje v katalozích či nabídkových letácích.

© Hynek Hladík 2007 - 2017

TOPlist
aktualizováno: 13.11.2017 14:30:10